Bateria Halcyon HDV T 16 1000Wh Li-ion Smart DPV

 4 964

*

Bateria Li-Ion przeznaczona do skutera podwodnego Halcyon HDV T 16 z modułem Bluetooth i aplikacją dla system iOS i Android


Specyfikacja:

Pojemność Energia Max ciągły prąd rozładowywania Waga Wymiary
25.9V 40.0Ah 1000Wh ~30A ~5.50kg 178 x 220 mm


Uwaga: producenci ogniw podają wyższe wartości ciągłego jak i maksymalnego natężenia prądu rozładowywania w swoich specyfikacjach niż nasze zalecenia. Krótkie, okazyjne wyładowywania na wyższym poziomie nie zaszkodzą ogniwom, ale regularne, utrzymujące się wysokie wartości rozładowywania spowodują nagły spadek napięcia oraz szybsze rozładowanie akumulatora i szybszą degradację ogniwa. BMS baterii jest zaprogramowany aby odcinać napięcie przy osiągnięciu temp. 60 stopni C podczas rozładowywania i 45 stopni C podczas ładowania.
Powyższe wartości pojemności są dla nowych baterii – przechowywanych i używanych w temperaturach pokojowych ładowanych prądem, rzędu ~0.5C. Niskie temperatury jak i wysokie wartości rozładowywania mogą znacząco wpłynąć na pojemność baterii. Należy pamiętać, że pojemność ulegnie degradacji w miarę upływu czasu i użytkowania.

DODATKOWE INFORMACJE

 • zalecamy ładowarki 4A (bez wentylatora) dla pojemności <29Ah lub 5A (z wentylatorem) >30Ah zgodne z UL i CE
 • Używamy zaawansowanego technologicznie, w pełni programowalnego Smart BMS, który jest zalecany do ciągłego maxymalnego obciązenia wynoszącego 40A, z programowalnym odcięciem na> 60A (co jest wystarczające do zamierzonego zastosowania). Dzięki naszemu BMS możesz przeglądać różne dane baterii, takie jak: poziomy napięcia ogniwa, temperatura, chwilowe natężenie ładowania / rozładowania, pojemność (oryginalne SOC, zmierzone Ah i pozostałe Ah), dziennik danych, wskazanie błędów (w modelach z pasującym panelem LED) i wszystkie linki do telefonu z ciągle aktualizowaną i ulepszoną aplikacją. Nasz BMS balansuje ogniwa podczas ładowania i gdy jest >50% naładowania stąd nie wymaga pełnego naładowania w celu zbalansowania ogniw. Dodatkowo bateria posiada funkcję automatycznego wyłączania, automatycznego włączania oraz funkcję wstępnego ładowania (bez iskier, o ile akumulator jest wyłączony po podłączeniu do kontrolera).
 • bateria korzysta z zaprojektowanego i wyprodukowanego przez nas na nowo holderu na ogniwa, który zapewnia bezpieczeństwo i solidność konstrukcji.
 • Cykl życia baterii szacowany jest na 500-700 cykli (rozładowanie prądem 1C do 2,75 V, ładowanie prądem 0.5C do 4,2 V). Cykl życia może być wydłużony przez ładowanie baterii do 90% i ograniczając rozładowanie do 90%.
 • do budowy baterii używamy tylko nowych i oryginalnych ogniw klasy A
 • Wszystkie nasze baterie budujemy od podstaw w naszym zakładzie, wykorzystując niestandardowe części, które projektujemy i wykonujemy. Nie kupujemy baterii od pośredników, którzy sprzedają je po najniższych cenach, aby przyciągnąć kupujących. Nie ryzykujemy, jeśli chodzi o nasze baterie i Wasze bezpieczeństwo!
  Na każdą baterię udzielamy 1 rok gwarancji. Nasze akumulatory są zaprojektowane tak, aby można je łatwo naprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba. Naprawimy wszelkie pojawiające się problemy i co najważniejsze – wszystko odbywa się w naszym zakładzie – w Polsce! Nie trzeba się martwić o odsyłanie części do CHIN jak to ma miejsce w przypadku innych firm. Fakt, że oferujemy niskie ceny, nie oznacza, że nie stoimy murem za naszym produktami, jeśli pojawiają się problemy. Dokumentujemy całą historię sprzedaży, usług posprzedażnych oraz napraw / wymiany gwarancyjnej.
  Więcej informacji znajduje się na stronie “O firmie”
 • Więcej informacji o CellPower dostępnych jest na stronie “O firmie”
 • Istnieje możliwość zbudowania baterii z innych ogniw niż proponowane wedle życzeń klienta – zapraszamy do kontaktu.