O firmie

Od 2017 roku CellPower projektuje i buduje baterie w których większość części składowych tworzy sam na własnych zaawansowanych technologicznie maszynach. Budujemy własne baterie, ponieważ chcemy aby wszystko było wykonane profesjonalnie. Kładziemy największy nacisk na to aby nasze produkty były bezpieczne i innowacyjne. Baterie CellPower są zawsze dokładnie testowane zarówno pod względem ich pojemności jak i prądu rozładowywania, co zapewnia długi i niezawodny okres użytkowania. Wszystkie nasze baterie budujemy od podstaw w naszym zakładzie, wykorzystując niestandardowe części, które projektujemy i wykonujemy. Nie kupujemy baterii od pośredników, którzy sprzedają je po najniższych cenach, aby przyciągnąć kupujących. Nie ryzykujemy, jeśli chodzi o nasze baterie i Wasze bezpieczeństwo!

Jako jedyni w Europie projektujemy i produkujemy niestandardowe zabezpieczenia baterii na poziomie pojedynczych ogniw, jednocześnie minimalizując spadek napięcia, co powoduje że produkty CellPower są na szczycie najbezpieczniejszych baterii Ebike na rynku!

Na każdą baterię udzielamy 1 rok gwarancji (istnieje możliwość rozszerzenia gwarancji). Nasze baterie są zaprojektowane tak, aby można je łatwo naprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba. Naprawimy wszelkie pojawiające się problemy i co najważniejsze – wszystko odbywa się w naszym zakładzie – w Polsce! Nie trzeba się martwić o odsyłanie części do CHIN jak to ma miejsce w przypadku innych firm. Fakt, że oferujemy niskie ceny, nie oznacza, że nie stoimy murem za naszym produktami, jeśli pojawiają się problemy. Dokumentujemy całą historię sprzedaży, usług posprzedażowych oraz napraw / wymiany gwarancyjnej.

Naszą reputację budujemy poprzez zadowolonych klientów.

Zakład oraz magazyn wysyłkowy mieszczą się w Koszalinie.